CATA CAMPANA Hood TFK 6005 X, A, Width 60 cm, Max 390 m /h, LED, Stainless steel | CATA
- TootjadCATA
- Mudel: 02034604
- Saadavus: 5
-
74€
CATA CAMPANA Hood TFK 6005 X, A, Width 60 cm, Max 390 m³/h, LED, Stainless steel | CATA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 655.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross weight | 17.00 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Net weight | 14.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | CATA |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cata campana hood tfk 6005 x, a, width 60 cm, max 390 m h, led, stainless steel cata, 02034604, cata, ohupuhastid

